Bizden Haberler

SatışTakibi.com Nisan Haberleri

Kısa zaman içerisinde sizlerin de desteğiyle ilgiyle büyüyen SatışTakibi.com ürünümüzde yeni tamamladığımız işlerle ilgili sizleri bilgilendirmek istedik.

CEO’dan Mesaj; www.SatisTakibi.com Çözümümüzü Gururla Sunuyoruz!

Herkese merhaba, şimdi akıllarınızda bir soru oluştu değil mi? E-learning’de markalaşmış başarılı bir şirketin satış ve CRM çözümleriyle ne ilgisi var diyorsunuz. Hemen kısaca nedenini anlatacağım.

Web Tabanlı Uygulamalara Geçmek İçin 9 Neden (Hem Kişisel Hem Kurumsal)

Herhangi bir web tarayıcısı ile internet üzerinden kullandığınız yazılımlara web tabanlı uygulamalar diyoruz. Web tabanlı bir uygulama kullanırken, herhangi bir CD ile kurulum yapmanıza, herhangi bir yazılım indirmenize veya sürüm yükseltmeleriyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Eğer internet bankacılığı kullanıyor veya Gmail, Hotmail gibi web tabanlı e-posta sistemleri kullanıyorsanız, web tabanlı yazılımları zaten kullanıyorsunuz demektir.

Ne Kadar Zenginsiniz?

Bazı kavramları hamur gibi yoğurup dilediğimiz gibi yorumlayabiliyoruz. Ben de buna bayılıyorum. Şimdi gelin son zamanlarda oldukça fazla önem verilen kavramlardan birisini yoğuralım; zenginlik. İlk bakışta yalnızca maddesel varlık veya parayla ilişkili bir şey gibi düşünüyoruz değil mi? Oysa zenginliğin de birçok çeşidi var: Zaman zenginliği, dost zenginliği, fikir zenginliği, ruhsal zenginlik, bilgi zenginliği vb. örnekleri çoğaltabiliriz.

Nasıl Öğrenen Bir Organizasyon Olabilirsiniz?

Öğrenme Nedir? Öğrenme en basit ifadesi ile kişinin kendi bilgi kapasitesini arttırmasıdır.Kişi bazında başlayan bu süreç, adım adım takım öğrenmesine ve en geniş kapsamda da organizasyonun öğrenmesine kadar ulaşır.

Tekrar Anımsayalım; Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı

Bu kitap 90’ların başında basıldığında bir çığır açmıştı. Stephen R. Covey, kişisel gelişimin binlerce yıllık etik ve manevi değerlerini yeniden harmanlayarak, yirminci yüzyılın okuyucusu için daha anlamlı bir hale getirdi. Kitapta bulacağınız çoğu şeyi Aristo, Cicero, Benedict, Tillotson ve onların mirasçılarında da bulabilirsiniz.

Daha Üretken Çalışmak İçin 11 Öneri

Çevremdeki sevgili dost ve çalışma arkadaşlarımdan ara sıra bu kadar şeyi yapmaya nasıl zaman buluyorsun, nasıl yetişiyorsun gibi sorular duyarım. Bu gibi geri bildirimler yalnızca profesyonel olarak yürüttüğüm işimle ilgili değil yan işler ve uğraşlar için de geçerlidir. Ben de oturup nasıl başarıyorum diye düşündükten sonra bulduğum yöntemleri ve önerileri sizler için sıraladım.

İşe Alımda Yaratıcı ve Üretken Kişileri Yakalamanın 5 Yolu

Businessweek’te çıkan yeni bir makaleye göre 1.500 şirket yöneticisi ile yapılan bir araştırma geleceğin başarılı girişimlerine liderlik yapacak kişilerdeki en önemli yetkinliğin ‘Yaratıcılık’ olduğunu gösterdi. Girişimleri geleceğe taşıyacak tüm CEO, yönetici ve liderlerdeki en önemli nitelik; yaratıcılık. Ancak bu bilgi çoğumuz için sürpriz değil tabii ki, ilginç bir haber de değil.

Hiç Kimseden Duyamayacağınız 6 Kariyer Sırrı

Bu gibi cümleler zihninizden geçiyorsa, kariyerinizde ufak (!) bir sorun olabilir. Sözü fazla uzatmadan şimdi gelin iş yaşamında başarılı olmanız için bilmeniz gereken altı kariyer sırrını kısaca aktaralım. Belki sizi zararın başından döndürebilir ve kara geçirebiliriz.Bu sayfayı paylaş